Sinds 2021 hou ik dankzij Haaike ook bij welke zaken ik voor het eerst heb gedaan. Zij deed me immers beseffen dat we wel bewust stil staan bij heel wat eerste keren van kinderen (stapjes, woorden, …) en jongvolwassenen (afstuderen, rijbewijs, samenwonen, …) maar dat die gewoonte nadien plots wegvalt terwijl je als volwassene uiteraard nog steeds heel wat zaken ontdekt. Ok, de zaken in deze lijst zijn ongetwijfeld minder indrukwekkend dan eerste stapjes zetten of leren praten, lezen, … Maar toch vind ik het fijn om er even bij stil te staan.
Skip bo spelen
bij La Cubanita’s in Roosendaal gaan eten
mijn glucosesensor in mijn arm prikken en vervolgens vrijwel geen technische problemen meer ondervinden
zelf op een puzzel staan (ok, een tekening van mij maar toch)
iets bestellen bij Zazzle
Paper Shop in Maastricht ontdekt
een extra Instagram account aangemaakt
uit een Harry Potter Escape Room ontsnapt
snelle vol au vent bereiden in de microgolfoven
longtesten
roze chai latte gedronken
kaneel-ijs gegeten
een zelfgemaakte stempel winnen dankzij Luus
dan toch maar de Payconic app installeren
en een Vinted account aanmaken
ervaren hoe een passerende niersteen voelt
een bestelling bij JarteaDesigns
wimperlijm kopen (én die vervolgens voor iets helemaal anders gebruiken)
een cinemazaal voor ons tweetjes
een theemaker kopen
mezelf als iemand anders voordoen aan de telefoon. Geen schrik ik ben niet plots een oplichter geworden. Het was voor een zoektocht voor het verjaardagsfeest van mijn oudste neefje én ik was even de nogal oude Mevrouw Kwartel. “Kunde da nog es herhalen menneke. Ik hore kek ni zo goed mee hé.”
een keer naar Aalst gaan
Patreon worden
een heel enge droom hebben die zo realistisch leek dat ik nadien bezorgd een berichtje stuurde naar een vriendin om te horen of het wel goed ging met haar én dan te ontdekken dat een groot deel van mijn droom werkelijkheid was maar gelukkig wel met een positiever einde. Brrrr, om kippenvel van te krijgen.
zelf onigiri maken
mijn metekindje gaan uitzwaaien toen ze vertrok voor haar eerste Chirokamp. Wat vliegt de tijd snel zeg.
ontdekken dat ik in het dankwoord van een boek vermeld wordt
huilen op een boekpresentatie
naar Aken
Visions of Magic bezoeken in Brussel
een rooibos chai latte (die gelukkig veel lekkerder was dan de roze chai latte die ik eerder dat jaar had gedronken)
een spin horen vallen. HOREN ja! Nog meer brrrrr dus
een hoekzetel in huis
mihoen maken
gaan eten bij De Lindekes in Wilrijk
de kat van de kine die de praktijk komt binnen geslopen en zich door me laat aaien terwijl ze blijkbaar mensenschuw is
een bestelling bij Marigona Suli (ook op Etsy)
een silicone bakplaat aanschaffen
shortbread bakken
de kerstmarkt in Münster
eetbare Monster Book of Monsters maken
…
Deed jij het voorbije jaar iets voor het eerst? Of heb je leuke nieuwe adresjes ontdekt?
Wat een leuke blogpost! 🙂
Ik ben vorig jaar voor het eerst in Valkenburg geweest. Mooi stadje!
Daar ben ik nog niet geweest dus dat ga ik zeker eens opzoeken. Dankjewel voor de tip Kim!
Roze Chai Latte, vreemd :-).
Dat van die droom die bijna echt was klinkt wel een beetje eng, net als de vallende spin.
Nu ben ik wel benieuwd naar wat je wél met de wimperlijm hebt gedaan!
De wimperlijmm gebruik ik om de loskomende pleisters die over mijn sensor heen zijn geplakt opnieuw stevig vast te kleven. Zo proefde de chai latte dus ook … vreemd. Beide waren inderdaad eng. Die spin was in de zomer toen manlief plots buiten in de tuin onder het afdakje van het tuinhuis dat ik mijn hoofd even naar beneden moest doen en niet omhoog moest kijken. Vervolgens mepte hij met zijn schoen iets weg wat ik dus heb horen vallen en zei hij me dat er een dikke spin boven mijn hoofd hing. Brrrr
Haha, als wij hier een dikke spin hebben, zegt het lief ook altijd dat ik niet mag kijken, maar ik kan het dan nooit laten om toch te kijken :p
Hij had eerst gezegd dat ik mijn hoofd moest bukken dus dat maakte kijken al meteen een pak moeilijker. Ik schrik vooral enorm wanneer ik zo’n groot exemplaar spot maar op de grond of muur is toch net ietsje anders als boven je hoofd hangend.
Wat een leuke eerste dingen-lijst! Ik zou even over deze vraag moeten nadenken ^
Leuk lijstje! Ik heb in 2024 voor het eerste brownies gegeten bij Lauza’s
Dat gaan we dit jaar sowieso nog eens opnieuw doen hé. Zodra het weer wat langer licht blijft.